lidafx15gazetelerbiberhapınoraseosaat
lida fx15 gazeteler biber hapı noraseo saat

Samsung Gear İçin Üst Modellerin Hepsi Uyumlu Hale Gelecek

Samsung Gear İçin Üst Modellerin Hepsi Uyumlu Hale Gelecek
Samsung Gear İçin Üst Modellerin Hepsi Uyumlu Hale Gelecek 
Akıllı Saat noktasında elini hızlı tutan ve Samsung Galaxy Gear modeli ile Global Pazarda Akıllı Saat satışına başlayan Samsung firması şimdide destelenen model sayısını arttırma peşinde.

Pazara ilk olarak Samsung Galaxy Note 3 modeli ve Samsung Galaxy Note 10.1 (2014) modeli ile çıkan Galaxy Gear Akıllı Saati daha sonrasında Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy Note 2 ve Samsung Galaxy S3 modelleri ile de uyumlu hale gelmişti.

Android 4.3 Jelly Bean Güncellemesi ile birlikte cihazlara yüklenen bir yazılım ile Akıllı Telefon modellerine Galaxy Gear desteği sunan Samsung firmasının satışlarda geride kalmamak ve alt model sahiplerine de ulaşabilmek adına yakın dönemde bazı modellerine de Akıllı Saat Desteği sunacağı bilgisi elimize ulaştı.

Samsung Gear İçin Üst Modellerin Hepsi Uyumlu Hale Gelecek

Samsung Gear İçin Üst Modellerin Hepsi Uyumlu Hale Gelecek

Buna göre Android 4.3 Güncellemesi ile Samsung Galaxy S4 Mini, Samsung Galaxy S4 Active, Samsung Galaxy Mega 5.8, Samsung Galaxy Mega 6.3, Samsung Galaxy S4 Zoom modelleri de Galaxy Gear Desteği alacak.

 

Android 4.3 Güncellemesi Alamayacak Cihazlara da Çözüm Hazır

 

Android 4.3 Güncellemesi alması zor görünen daha alt modeller ise 2014 senesinde Samsung tarafından hazırlanacak özel bir eklenti paketi ile Samsung Galaxy Gear uyumlu hale getirilecek.

Akıllı Saat Uygulamalarını destekleyen Bluetooth Smart özelliğinin şu an Android 4.3 ile birlikte üreticilere sunulması aslında Akıllı Saat Projesinin önündeki en büyük sorunlardan birisi.

Özellikle Samsung gibi onlarca ara model üreten firmaların Android 4.3 Güncellemesini her modele göndermeleri oldukça zor. Alt modellerin ise Android 4.1 üzerine çıkamamış olması zaten büyük bir handikap.

Bu sebeple üretici ve geliştiricilerin Bluetooth Smart için ek bazı yazılımlar geliştirmesi ve bunları Telefon Üreticilerinin her modeline yüklenebilir hale getirilmesi gibi bir adım yakında atılacaktır.
Samsung Gear İçin Üst Modellerin Hepsi Uyumlu Hale Gelecek 

Reklamlar

Yorum Yok to “Samsung Gear İçin Üst Modellerin Hepsi Uyumlu Hale Gelecek”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: