lidafx15gazetelerbiberhapınoraseosaat
lida fx15 gazeteler biber hapı noraseo saat

Tizen İşletim Sisteminin Yeni Sürümünün (Tizen OS 3.0) Görselleri Sızdırıldı

Tizen İşletim Sisteminin Yeni Sürümünün (Tizen OS 3.0) Görselleri Sızdırıldı
Tizen İşletim Sisteminin Yeni Sürümünün (Tizen OS 3.0) Görselleri Sızdırıldı 
Samsung ve Intel ortaklığı ile üzerinde son çalışmaların yapıldığı ve 2014 senesinin ilk çeyreğinde pazara çıkması planlanan Tizen OS için yeni bilgiler ve görseller sızdırıldı.

Gelen son bilgilere göre Tizen OS 3.0 sürümü üzerinde çalışmalara devam ediliyor ve bu sürüm 2014 senesinin 3. çeyreğinde kullanıcılara sunulmaya hazır hale gelecek.

Ancak bu noktada önemli bir soru işareti çıkıyor ortaya. Daha önce Samsung kanadından yapılan açıklamaya göre Tizen OS ile ilk cihaz 2014 senesinin ilk çeyreğinde pazara çıkacaktı. Şimdi haberler yeni bir sürüm ve 3. çeyrek üzerine yapılıyor.

Bu noktada akıllara gelen ilk durum Samsung ve Intel tarafından pazara sürülecek ilk sürümün Tizen OS 2.0 sürümü olması yönünde. Alt bir model ile pazara sürülecek olan Tizen OS 2.0 sürümü geliştirilmeye devam edilecek ve gelen kullanıcı bildirimleri Tizen OS 3.0 sürümüne eklenecek.

Tizen İşletim Sistemi - Sürüm 3.0

Tizen İşletim Sistemi – Sürüm 3.0

Samsung 3. Çeyrek içerisinde de Samsung Galaxy Note 4 modeli veya eşdeğer bir Amiral Gemisi ile birlikte Tizen 3.0 İşletim Sistemini kullanıcılara sunacak.

Bu sayede hem dedikoduları bitirecek olan Samsung hem de gelen kullanıcı geribildirimleri ile üst bir modelde sorun yaşamadan işletim sistemini geliştirme fırsatı yakalamış olacak.

Tabi ki bunlar şimdilik bazı varsayımlar. Ne zaman neyin gerçekleşeceği ve sistemin tam anlamıyla ne zaman kullanıcıların beğenisine sunulacağı ise ne yazık ki net değil.

Bu arada aşağıda sunulan görseller Samsung Galaxy S4 modeli üzerine kurulu olan ilk etap Tizen OS 3.0 sürümüne ait görsellerdir. Bu görseller sistemin ne durumda olduğu noktasında da iyi bir kanıt olabilir.

Samsung Android İşletim Sistemine olan bağlılığını Tizen İşletim Sistemi ile zorunluluk olmaktan çıkaracak ve üst modellerde hem Android hem de Tizen OS kullanacak gibi görünüyor.

 

 
Tizen İşletim Sisteminin Yeni Sürümünün (Tizen OS 3.0) Görselleri Sızdırıldı 

Reklamlar

Yorum Yok to “Tizen İşletim Sisteminin Yeni Sürümünün (Tizen OS 3.0) Görselleri Sızdırıldı”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: