lidafx15gazetelerbiberhapınoraseosaat
lida fx15 gazeteler biber hapı noraseo saat

Akyazı İlim Yayma Cemiyeti Erkek Öğrenci Yurdu ( Sakarya / Adapazarı )

Akyazı İlim Yayma Cemiyeti Erkek Öğrenci Yurdu ( Sakarya / Adapazarı )
Akyazı İlim Yayma Cemiyeti Erkek Öğrenci Yurdu ( Sakarya / Adapazarı ) 
Akyazı İlim Yayma Cemiyeti Erkek Öğrenci Yurdu, öğrencilerimizi hayata hazırlama aşamasında üniversite hayatları boyunca konaklamalarında yardımcı olan, ihtiyaçları oldukları gereksinimimler onlara sunan, gerekli çalışma ortamını sağlayan, sosyal aktiviteler sunan bir hizmet anlayışıyla hareket etmekte siz değerli öğrencilerimize elimizden gelen tüm imkanlarla hizmet vermekteyiz.

Çeşitli şehirlerden Sakaryaya okumak için gelen öğrencilerimize evlerindeki rahat ve huzurlu ortamı sunmak için yurt yönetimi ve personeli olarak elimizden gelen tüm gayreti gösteriyor, bu anlamda çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Akyazı İlim Yayma Cemiyeti Erkek Öğrenci Yurdu kurulduğu günden bugüne kadar sürekli hizmet kalitesini arttırmış, öğrenci sayısını yükseltmiş ve geniş bir hizmet kapasitesine sahip hale gelmiştir.

Hem uygun fiyat hemde kaliteyi bir arada sunarak öğrencilerimize hizmet sunmaktayız. Öğrencilik yaşantısında temiz bir alanda yaşamını sürdürmenin, uygun steril ortamı bulmanın ve huzurlu bir yaşam alanı bulmanın zorluğunun farkında ve bilincindeyiz. Öğrencilerin bu eksikliklerini gidermek adına kurulduk ve bu yöndede çalışmalar yapıyoruz.

Sizlere yaşanılabilir seviyesi yüksek, hijyenik bir ev ortamı sunuyoruz. Yaşamlarınızı daha kolay bir hale getirerek ihtiyacınız olan tüm araç ve gereçleri yurdumuzda barındırıyoruz ve hizmetinizide sunuyoruz. Sosyal yaşantıdan da eksik kalmamanız için öğrencilerimizle birlikte çeşitli sosyal aktivite girişimlerinde bulunuyoruz. Ulaşım açısındanda sahip olduğumuz avantajlı konumla birlikte heryere ulaşabileceksiniz.
Akyazı İlim Yayma Cemiyeti Erkek Öğrenci Yurdu ( Sakarya / Adapazarı ) 

Reklamlar

Yorum Yok to “Akyazı İlim Yayma Cemiyeti Erkek Öğrenci Yurdu ( Sakarya / Adapazarı )”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: