lidafx15gazetelerbiberhapınoraseosaat
lida fx15 gazeteler biber hapı noraseo saat

PlayStation 4 Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Resmiyet Kazandı

PlayStation 4 Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Resmiyet Kazandı
PlayStation 4 Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Resmiyet Kazandı 
Dünya pazarına Kasım 2013’de girecek olan ancak Türkiye pazarında Aralık ayından itibaren satışta olacak Sony PlayStation 4 modelinin çıkış fiyatı resmi olarak açıklandı.

Sony PlayStation 4 modelinin ülkemize neden gecikmeli olarak giriş yapacağı konusunda net bir bilgi olmasa da ürünün 500 GB’lık versiyonunun 1249 TL – 1349 TL Pazar fiyatından satışa çıkacağı belli oldu.

Gamescom’da bulunan Playstation Türkiye Kişisel Eğlence Ürün Grup Müdürü Murat Gebeceli, Playstation 4’ün Türkiye’ye geliş tarihi ve satış fiyatı hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Gebeceli verdiği demeçte şunları söyledi;

PlayStation 4 Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Resmiyet Kazandı

PlayStation 4 Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Resmiyet Kazandı

“Türkiye’de 29 Kasım lansman tarihini takiben (Avrupa’da ki PS4 lansmanlarını kastediyor) çok kısa bir sürede Türkiye lansmanını gerçekleştireceğiz. Şu tarihtir bilgisini tam net veremiyorum ama oyuncularımızı bir iki hafta ya da en fazla bir ay gibi bir süre sonra Playstation 4’le buluşturmayı planlıyoruz.”

“Ve fiyat bilgisi çok soruluyor. Bu belki ilk resmi olarak Playstation Türkiye tarafından yaptığımız bilgi paylaşımı olacak. Fiyat üzerinde çalışmalarımız hala devam ediyor ama oyunculara şunu söyleyebilirim, ürünün fiyatı yaklaşık 500GB Playstation konsolu tekli paketi 1249 TL ile 1349 TL seviyesinde bu aralıkta bir yerde olacağını şimdiden söyleyebilirim” dedi.

Hali hazırda satışı devam eden Sony PlayStation 3 modelinin 500 GB’lık versiyonu 699 TL seviyesinden satışta. Bu noktada PlayStation 4 modelinin pazara gelmesi ile cihazda ekstra bir indirim bekleyenler için de fiyatta pek fazla bir oynama olmayacağı ortaya çıkmış durumda.

Bakalım 2014 senesi ile birlikte Türkiye pazarında kendisine yer edinmeye başlayacak olan PlayStation 4 modeli 1250 – 1350 TL fiyat segmentinde Türk oyun severleri ne kadar etkisi altına alacak.

 
PlayStation 4 Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Resmiyet Kazandı 

Reklamlar

Yorum Yok to “PlayStation 4 Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Resmiyet Kazandı”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: